KS Skawianin Skawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

O klubie

Klub KS Skawianin Skawa powstał w 1997 r.  Sekcja Juniorów Młodszych której poświęcona jest ta strona powstała w 2012 r. 

Posady w Klubie Ks Skawianin Skawa Juniorów Młodszych. 

Prezes: Jan Kolbiarz
Manager: Mariusz Lichota
Trener: Jacek Ryś 

Kapitan Drużyny: Daniel Skwarek 
Zastępca: ......

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Bystry Nowe BystreKS Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 2:2 KS Skawianin Skawa
2012-10-03, 16:30:00
     
oceny zawodników »

Aktualności

Rozpoznanie przed nadchodzącą Rundą Wiosenną

  • autor: Jayson, 2013-03-29 18:14

Rozpoczęcie sezony zbliża się po mały krokami, więc czas na małe rozpoznanie sytuacji naszej drużyny...
 

Mecz sparingowy z Orkanem Raba Wyżna nie wypadł rewelacyjnie. 2;2 ( Bramki: Miśkowiec Szymon, Wojdyła Sebastian)  z rocznikiem 1998 i niższym to nic specjalnego, ale wszyscy jesteśmy optymistycznie nastawieni do nadchodzącego sezonu. Może było to spowodowane złym rozstawieniem zawodników na boisku, problemami kadrowymi, brakiem kluczowych zawodników ? Nie wiadomo, po prostu mały wypadek przy pracy. 
Temat który trzeba poruszyć na pewno to kontuzje, problemy zdrowotne i inne problemy związane z Szkołą/rozplanowaniem czasu itd. W nadchodzącym sezonie będzie brakowało niektórych, wręcz kluczowych zawodników. Pierwszym zawodnikiem który poinformował o swoim prawdopodobnym zakończeniu kariery w Juniorach Młodszych jest Artur Buksa z powodu braku czasu ( Zmienił dyscyplinę sportu na Kick-Boxing). Był on kluczowym zawodnikiem w rundzie jesiennej z dorobkiem 4 goli i z kilkoma asystami. Następnym zawodnikiem który wypadł ze składu na całą rundę wiosenną z powodu przeprowadzenia operacji jest Jarosław Wójciak, który występował na pozycji ostatniego obrońcy. Zawodnikiem który mógł by go zastąpić to Michał Rapacz, lecz  też ma kłopoty zdrowotne z układem oddechowym i nie będzie występował w tej rundzie. Zmartwieniem też jest też nasz Kapitan Daniel Skwarek który nadal nie jest pewny daty swojego wyjazdy zawodowego do Krakowa. Czy Trener Ryś jest gotowy zastąpić tych zawodników ? Czeka na niego nie lada wyzwanie, musi sie wspiąć na trenerski Mount Everest i utrzymać naszą drużynę na pozycji Lidera. Może w końcu stworzy swoją upragnioną "Barcelonę ". Najcięższym wyzwaniem jakim nasza drużyna bedzie sprostać jest " Unia Naprawa" która depcze nam po piętach. Przewaga jaką posiadamy nad nimi to tylko 1 punkt.. Naprawa jest drużyną ciężką do grania, ale udowodniliśmy że nie straszni nam oni gromiąc ich w tamtej rundzie 6;3. Babia Góra ma mało prawdopodobne szanse, aby nas dogoniła, ale potyczka z nimi może mieć kluczowe znaczenie o Mistrzostwie.  Pożyjemy zobaczymy... 

Treningi we Wtorki o 17;00.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [1407]
 

autor: ~jr54 2013-04-12 12:40:06

avatar . "Może było to spowodowane złym rozstawieniem zawodników na boisku"-nie wiem kto jest autorem tego wpisu-chyba wybitny fachowiec.Nic nie napisał że graliśmy praktycznie w dziewiątkę.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Michałowi i Jarkowi.Myślę że jak wszyscy zawodnicy będą solidnie trenować i chodzić na treningi to być może z tego coś będzie.Nie ma ludzi nie zastąpionych.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Huragan Waksmund 2:8 NKP Podhale Nowy Targ
Bystry Nowe Bystre 2:2 KS Skawianin Skawa
Babia Góra Lipnica Wielka 1:8 Unia Naprawa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon ?